FIAT CROMA
Fiat Croma fan site
AUTO K PRODEJI
Pokud by měl někdo zájem, můj Fiat Croma 2.0Tie je k prodeji. Stihl jsem zainvestovat posledních 10tis, auto má nové STK do 9/2009, výfuk, brzdové kotouče a obložení, opravený olejový chladič a turbo. Při poslední opravě mi ale v servisu něco zmrvili s těsněním pod hlavou. Výkon to má, ale zní to jak "sekačka". Pokud má někdo chuť si to ještě nějak opravit, je jeho... S autem jezdím denně už přes 4 roky, stejně jako teď. Cena 10000Kč nebo dohoda, místo Ostrava.

Vítejte
Tyto stránky vznikají díky tomu, že jsem zakoupil (i když jsem to původně neměl v plánu) starší vůz FIAT CROMA 2.0 Turbo ie někdy na podzim 2003. Od té doby mě auto překvapilo nejednou závadou. Každopádně jsem si na něj zvykl, respektive na pohodlí a silný motor a tak jsem se do oprav pustil.

Cílem těchto stránek je informovat uživatele tohoto vozu o všem možném, co se dá na něj najít. Rád bych uveřejnil i nějaké foto tuningovaných verzí, takže pokud takový vůz máte nebo máte nějakou fotku, sem s ní. Zařadím do galerie fotek, stejně jako vaše fotky.

Kdybyste zde cokoliv postrádali, napište.

Počítadlo:

Novinky
Podařilo se mi sehnat CD s databází náhradních dílů od FIATu. Vypadá jako ta verze, co používají autorizované servisy.